2018 rugpjūčio 22 d. LR ŽŪM Ministro apdovanojimas už tautiškumo puoselėjimą „Šimtmečio ąžuolai“ nominacija „Šimtmečio amatų puoselėtojas“.

PASAKIAU TAI, KĄ IR NORĖJAU PASAKYTI – perfrazuotas eiles iš prieš tai nuskambėjusios Deivido Norvilo dainos: “Aš tik pilkas akmenėlis lietuviško kaimo palaukėje”. Ačiū visiems už tokį gražų įvertinimą ir apdovanojimą, ačiū visiems už mane balsavusiems!
Gyvendama Kelmės rajone pažinau daugybę tikrų menininkų ir liaudies amatininkų, kurie savo veiklą vykdo net 40-50 metų! Tai, kad apdovanojimas teko man, laikau atsitiktinumu, tarsi būčiau ištraukusi laimingą loterijos bilietą. Todėl norėčiau šiuo apdovanojimu pasidalinti su visais garbiais Kelmės, Akmenės ir Šiaulių rajonų amatininkais, kuriuos pažįstu ar kurių dar neteko sutikti, tai Irena Arlauskiene, Kornelija Lopetienė, Ona Butvilienė, Mečislovas Ežerskis, Albertas Martinaitis ir dar daug kitų. Esu tiltas tarp JŪSŲ ir MŪSŲ. Tik kurdami kartu išlaikysime lietuviškus amatus ir tradicijas. Bendrystė ir bendradarbiavimas – visų mūsų gražios ateities jėga!
Ačiū už gėles ir dovanas Nelė Želvienė ir visoms iš Kelmės krašto VVG, Dalia Skardžiuvienė ir visoms Kelmės ir Akmenės bendruomenėms, kad kviečiatės į svečius ir edukacinius užsiėmimus. Ypatingai labai norėčiau padėkoti Vytautas Barkauskas ir visiems Lvžs Kelmės – nors ir nesu partinė – dėkoju Jums už Jūsų rūpestį ir draugystę!
Stelmužės ąžuoliuką ketinu dovanoti savo gimtajam miesteliui – Akmenei, Anicetas Lupeika ir Akmenės bendruomenei kuri ketina įkurti Šimtmečio parką.